Volný čas

Rybolov

Všem příznivcům rybářství poskytujeme možnost ulovit si pstruhovitou rybu ve vlastním rybníku Čermáček,kterou si u nás můžete nechat připravit k jídlu nebo si ji odvézt a připravit třeba s přáteli doma na grilu. Stejně tak si můžete vyzkoušet trofejní úlovek – jesetera.

Cykloturistika

Zavítejte k nám se svým jízdním kolem a projeďte si okolí. Kousek od Srubu prochází cyklostezka č. 301 Buš – Krásná Hora nad Vltavou

Exkurze a výlety po okolí
Krásná okolní příroda, Vltavské údolí, lesy a spousta památek a zajímavostí vybízí k navštívení. V blízkém okolí můžete navštívit město Dobříš, Mníšek pod Brdy nebo rodiště rybníkáře Jakuba Krčína – Sedlčany.

Návštěvy chovatelů hospodářského zvířectva s dětmi
V partnerských zařízeních v Čelině se mohou děti seznámit s domácími zvířaty jako jsou slepice, kachny, husy, ovce, krávy a další hospodářská zvířata. To vše je možné vidět příjemnou procházkou z areálu Srubu.

Nordic Walking
Jedná se o jeden z nejzdravějších sportů, kde zapojujete svaly celého těla, přitom dopady tlumí hole, které navíc pomáhají zapojit do chůze i horní část těla. Projděte si stezku kolem místních rybníků krásnou přírodou a lesy. Hůlky vám zapůjčíme v hotelu.

Mobil: +420 603 441 267

Email: info@srubcelina.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet