Firemní akce

Restauraci Srubu Čelina je možno využít po předchozí dohodě i pro školení, semináře, pracovní jednání, prezentace nebo teambuilding v klidném prostředí, s možností doplňkového kulturního, sportovního i společenského programu pro účastníky.

Kapacita je dle uspořádání stolů je 20 – 40 osob. K dispozici je WIFI připojení k vysokorychlostnímu internetu. Hosté mohou zaparkovat na přilehlých plochách s celkovou kapacitou cca 10 míst.

V letních měsících je možno obdobně využít i venkovní terasu Srubu, v příjemném přírodním prostředí s celodenním zastíněním. Kapacita je cca do 30 osob.

Rádi Vám v průběhu Vaší akce zajistíme občerstvení (požádejte o svoji variantu coffee breaku) či celodenní stravování spolu s dalším programem dle Vašich požadavků. Nabízíme zejména zážitkový rybolov i pro úplné začátečníky, koupání či projíždky po Vltavě nebo sportovní vyžití v přilehlém lese.

Zajistíme Vám i další služby jako je např. zapůjčení kol a jiného sportovního náčiní a další výlety po okolí (sklárna Tasice, letecké výlety).

Kontaktujte nás, vypracujeme Vám nabídku dle Vašich požadavků.

Mobil: +420 603 441 267

Email: info@srubcelina.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet